بررسی انواع دستگاه کپی

استوک اکبند
دستگاه کپی شارپ

دستگاه کپی شارپ

انواع پرینتر و دستگاه کپی و فتو کپی شارپ
استوک اکبند
دستگاه کپی توشیبا

دستگاه کپی توشیبا

انواع پرینتر و دستگاه کپی و فتو کپی توشیبا

دستگاه کپی شارپ

معرفی و بررسی دستگاه کپی شارپ

 

 

کپی شارپ

 

 

انواع دستگاه‌های کپی شارپ

تمامی دستگاههای کپی شارپ ذیل نمونه استوک و هم آکبند آن موجود است

 

 

A3-A4 دستگاه کپی شارپ لیزری سیاه و سفید

دستگاه های کپی شارپ لیزری در 2 مدل ساده و دورو

A3-A5 دستگاه کپی شارپ لیزری سیاه و سفید

دستگاه های کپی شارپ لیزری در 2 مدل ساده و دورو

دستگاه کپی شارپ لیزری رنگی

دستگاه های کپی شارپ لیزری در 2 مدل ساده و دورو

مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ

مشخصات فنی دستگاه کپی شارپ

 

 

تشریح مشخصات کپی شارپ

کپی شارپ بسیار کارآمد برای کپی سیاه‌ وسفید تا اندازه‌ی A4 و A3 است با تعداد بسیار بالا و مصارف سنگین می باشد.

که می‌توانید از طریق  پورت USB چاپ و حتی اسکن خود را در کسری از ثانیه در آن انجام دهید.

کپی شارپ در ابعاد 622 × 589 × 502 میلی‌متر و وزن تقریبی 30 کیلوگرم عرضه شده و مناسب برای کار شماست.

 پرینت ها را به صورت لیزری و سیاه ‌وسفید انجام داده  که شما در آن می‌توانید حداکثر تا 23 برگ در دقیقه A4 و تا 12 برگ در دقیقه سایز A3 را در وضوح 600 × 600 Dpi به چاپ برسانید.

 چاپ دو روی اتوماتیک وجود داشته و از جمله ویژگی ها منحصر به فرد در کپی شارپ می باشد.

 اگرچه همانند هر چاپگر دیگری می‌توانید چاپ دورو را به ‌صورت دستی انجام دهید اما این امکان در کپی شارپ وجود داشته و کار شما را راحت تر می نماید.

 یک محفظه ‌ی 260 برگی کاغذ به همراه سینی استاندارد 80 برگی برای ورودی کاغذ  به دستگاه طراحی و در نظر گرفته‌ شده‌ است.

 سینی خروجی در کپی شارپ می‌تواند تا 60 برگ را در خود نگه ‌دارد. در محفظه‌ی 250تایی کاغذ، اندازه‌های A3, A4, A5, B4, B5, Legal, Letter, Ledger, Executive  و در سینی استاندارد 80 برگی، اندازه‌های A3, A4, A5, B4, B5, Legal, Letter, Ledger  پشتیبانی می‌شوند.

کپی شارپ با کپی با سرعت 22 برگ در دقیقه برای اندازه‌ی A4 و 12 برگ در دقیقه برای اندازه‌ی A3 با وضوح 600 × 600 Dpi انجام شده و کپی اولین برگه به حدود 7 ثانیه زمان نیاز دارد.

در کپی شارپ می‌توانید یک برگه را تا 99 بار کپی کرده و هم چنین  برای کپی می‌توانید بین 25 تا 500 درصد بزرگ ‌نمایی یا کوچک ‌نمایی داشته باشید. در قسمت اسکن اندازه‌های A3, A4, A5, B4, B5, Legal, Letter, Ledger پشتیبانی می‌شوند و اسکن با وضوح 300 Dpi به ‌صورت رنگی و سیاه‌ و سفید انجام می‌شود. برای اسکن دورو باید به صورت دستی عمل کنید. سرعت اسکن تک ‌رو در دستگاه کپی شارپ در اندازه‌ی A4 با وضوح 300 × 300 Dpi به میزان 22 تصویر است. زمان آماده ‌به ‌کاری  13 ثانیه است و از حالت Sleep Mode برای شروع به کار به مدت 8 ثانیه زمان لازم است. این دستگاه به پردازنده‌ ی 400 مگاهرتزی و 128 مگابایت رم و صفحه‌نمایش      TFT  پنج خطی مجهز بوده و تونر مورد استفاده در این دستگاه، با ظرفیت چاپ 10200 برگ است.

عکس دستگاه کپی شارپ MX-4111N

مدل های دستگاه کپی شارپ 
دستگاه کپی شارپ MX-M200D

کپی شارپ مدل MX-M200D

دستگاه کپی شارپ AR-X230N

کپی شارپ مدل AR-X230N

دستگاه کپی شارپ AR-X203EX

کپی شارپ مدل AR-X203EX

دستگاه کپی شارپ AR-X200

کپی شارپ مدل AR-X200

 

 

 

دستگاه کپی شارپ AR-M452X

کپی شارپ مدل AR-M452X

دستگاه کپی شارپ AR-5631X

کپی شارپ مدل AR-5631X

دستگاه کپی شارپ AR-2120J

کپی شارپ مدل AR-2120J

دستگاه کپی شارپ AR208D

کپی شارپ مدل AR208D

 

 

 

دستگاه کپی شارپ AR-X180

کارخانه دستگاه کپی شارپ

 

شرکت شارپ که در زمینه ماشین های اداری و تمامی محصولات الکترونیکی به ارائه خدمت مشغول است، در اوساکا در کشور ژاپن مستقر است و طراحی و عرضه انواع طیف وسیعی از محصولات و  لوازم الکترونیکی را در دستور کار خود دارد. شرکت شارپ در زمینه تولید و ساخت انواع ماشین های اداری و دستگاه ها کپی و پرینتر و.. فعالیت دارد و همواره محصولات این شرکت در زمینه بهترین محصولات در سطح اول دنیا قرار گرفته است. دستگاه کپی شارپ، پرینتر شارپ ، لوازم خانگی شارپ و... همگی جز تشکیل دهنده از اجزای خانواده ها  در سرتاسر جهان هستند.

شرکت شارپ در سال 1912 در کشور ژاپن و در منطقه هایاکاوا تاسیس شد. اولین محصول شرکت شارپ  که یک مداد نوکی ( البته بعد از ثبت سه اختراع) بود توسط موسس آن به اسم شارپ به معنی تیز نام گذاری شد.در زمینه تولید دستگاه های الکترونکی شرکت شارپ مقام پنجم در مزینه تولید  تلویزیون را در جهان دارد. شرکت شارپ بزرگترین تولید کننده تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات اداری در روی کره زمین به حساب می آید. جالب است بدانید شرکت شارپ در سال 2012 جشن صد سالگی شرکت خود را اعلان نمود. در حال حاضر شرکت شارپ چهل و پنج درصد از بازار صنایع الکترونیکی کشور خودش را در اختیار دارد.

شرکت شارپ همواره در اکثز زمینه ها به عنوان یک تولید کننده سنتی در جهان شناسایی می شود و در زمینه بین المللی نیز همواره به دنبال ساخت اسم خود به عنوان یک برند در سطح جهان بوده است.

 

دستگاه کپی شارپ

شارپ در بسیاری از زمینه‌ها، بیشتر به عنوان تولیدکننده سنتی الکترونیک شناخته می‌شده، ولی همواره به‌دنبال بین‌المللی‌سازی برند خود بوده‌است و در بازارهای جهانی نیز، همواره هدف خود را جذب موفقیت‌های کلی قرار داده است.

اولین محصولی که شرکت شارپ ارائه داد یک مداد نوکی بود، بسیار ساده و کارآمد. این دستگاه از سرب گرافیت در یک میله فلزی تشکیل شده بود و این مداد هیچ گاه کند نمی شد. با ارائه این دستگاه که تقاضا از کشور آمریکا به این شرکت برای استفاده از این دستگاه روانه شد.

پس از آن دوران شرکت شارپ در زمینه تولید رادیو پیشتاز بود و رادیو های با کیفیت این شرکت آوازه ایی باور نکردنی از برند و کیفیت این شرکت در دنیا پیچاند.

در سال 2006 که شرکت شارپ بالغ بر شانزد هزار میلیارد دلار سود آوری خالص را به ارمغان آورد. این شرکت در سال مذکور دارای چهل و شش  هزار نفر کارمند و خدمه بود.

امروزه کمپانی شارپ در زمینه تولید انواع  لوازم الکترونیکی  و ماشین های اداری به فعالیت مشغول است. کیفیت ماشین دستگاه کپی شارپ و پرینتر های این شرکت در کشورمان زبان زد همگان است.

 

کارخانه دستگاه کپی شارپ