دستگاه فتوکپی شارپ

 

 

 

فتوکپی شارپ


درباره شرکت مهر گستر:این مجموعه با تاسیس فروشگاه پویش در سال 1365در زمینه خرید و فروش ماشینهای اداری و زمینه تخصصی دستگاه کپی به مدیریت  اقای سید مهدی میرمهدی شروع به فعالیت نمود و در سال 1380 به طور تخصصی در زمینه دستگاههای فتوکپی و مواد مصرفی فعالیت خود را گسترش داده و در سال 1388 با افتتاح فروشگاه کانن گسترش به صورت تخصصی در زمینه پرینترو اسکنرو در سال 1390 با همکاری فروشگاه پویا سیستم در زمینه طلق لمینیت و کاغذهای لیزری و جوهر افشان  به صورت تخصصی اقدام به گسترش فعالیت خود در زمینه ماشینهای اداری نمود.
تمام کالاهای فروخته شده از این مجموعه شامل گارانتی تعویض و تعمییر در مدت زمان مقرر بسته به نوع کالا می باشد.شما می توانید از خدمات پس از خرید کپی شارپ این شرکت هم استفاده نمائید.
ارزوی قلبی و هدف اصلی ما رضایت کامل مشتری و احترام به مشتری و تحویل کالای اورجینال و اصلی و ارایه خدمات پس از خرید کپی شارپ بدون قید و شرط می باشد .برای خرید کپی شارپ با گارانتی معتبر هم اکنون اقدام نمائید.

  کپی شارپدستگاه فتوكپي شارپ روميزي جهت استفاده در ادارات ، شركت ها، فروشگاههاي لوازم التحرير ، مراكز كم مراجعه و ... كه داراي حجم كاري كم مي باشند  دستگاه كپي شارپ روميزي  شارپ پيشنهاد مي شود.

دستگاه كپي شارپ روميزي شامل مدلهاي گوناگونی مي باشد
دستگاه كپي هاي شارپ روميزي داراي برد پرينتر، ADF و اسكنر رنگي مي باشند و قابليت كپي اسناد به صورت پشت و رو را دارا مي باشند  داراي دوبلكس
همچنين از برد پرينتر اين دستگاه كپي ها مي توان به صورت شبكه بروي چند سيستم كامپيوتري استفاده نمود.ویژگی های دستگاه کپی شارپدستگاه كپي هاي شارپ فوق داراي 2 كاست مخزن كاغذ هر كاست با حجم 250 برگ مي باشند و قابليت چاپ بروي كاغذ با سايزهاي A5 تا A3  را دارند و قادر به چاپ روزانه 500 برگ هستند بنابراین با خرید کپی شارپ از محصول خریداری شده راضی خواهید بود.
تفاوت بين دستگاه كپي هاي معرفي شده در سرعت چاپ آنها در دقيقه و همچنين سال توليد و عرضه آنها به بازار مي باشد.
تعداد كپي در دقيقه براي دستگاه كپي روميزي شارپ ARM165  16 برگ در دقيقه ، براي دستگاه كپي شارپ ARM 205 , ARM 207 هركدام 20 برگ در دقيقه ، براي دستگاه كپي شارپ ARM 5315  53 برگ در دقيقه و براي دستگاه كپي شارپ ARM5516  55 برگ در دقيقه مي باشد.بنابراین مشاهده می کنید که با خرید کپی شارپ از لحاظ سرعت کپی راضی خواهید بود.

در بين دستگاه كپي هاي فوق دستگاه كپي شارپ 5516 نسبت به بقيه از مدل جديدتري برخوردار است.مواد مصرفي دستگاه كپي هاي شارپ روميزي با يكديگر مشترك مي باشد. از جمله اين مواد مي توان درام ،بليد، دولوپر و تونر را نام برد. همچنين قيمت اين مواد مصرفي بسيار ارزان و مقرون به صرفه مي باشدخرید کپی شارپ در شرکت مهر گستر با خدمات مشاوره هم همراه می باشد و این به شما در تصمصم گیری کمک شایانی می تواند بکند.
قیمت کپی شارپ قيمت درام دستگاه كپي شارپ روميزي از 25000 تومان به بالا، قيمت تونر دستگاه كپي شارپ روميزي از 35000 تومان به بالا و قيمت دولوپر اين دستگاه از 30000 تومان به بالا مي باشد.قیمت های خرید کپی شارپ هم با در نظر گرفتن تورم اقتصاد معقول و متعادل و به صرفه می باشد.
قيمت هاي فوق بسته به برندهاي مختلف متفاوت مي باشد قيمت تمام شده هر برگ كپي در دستگاه كپي شارپ روميزي 5 تومان 50ريال است كه شامل هزينه مواد مصرفي دستگاه كپي به غير از كاغذ و هزينه سرويس و تعميرات دستگاه مي باشد


جهت استفاده در مدارس ،ادارات ، شركت ها و فروشگاههاي لوازم التحرير كه داراي حجم كاري متوسط مي باشند دستگاه كپي شارپ ايستاده پيشنهاد مي شود.بنابراین اگر در این ادارات مشغول هستید برای خرید کپی شارپ اقدام کنید.
دستگاه كپي شارپ ايستاد شامل مدلهاي MXM350, MXM450 , ARM351 , ARM451 مي باشد 
دستگاه كپي هاي شارپ ايستاده داراي برد پرينتر و ADF مي باشند و قابليت كپي اسناد به صورت پشت و رو را دارا مي باشند 
همچنين از برد پرينتر اين دستگاه كپي ها مي توان به صورت شبكه بروي چند سيستم كامپيوتري استفاده نمود.از این لحاظ هم خرید  کپی شارپ را به شما توصیه می نمائیم.
کپی شارپ از چه قطعاتی ساخته شده است؟


دستگاه كپي هاي فوق داراي 4 كاست مخزن كاغذ هر كاست با حجم 500 برگ مي باشند همچنين در اين دستگاه كپي ها مي توان از لوازم جانبي اضافي مانند لارج كه در برگيرنده 2000 برگ كاغذ مي باشد استفاده نمود. دستگاه كپي شارپ ايستاده قابليت چاپ بروي كاغذ با سايزهاي A5 تا A3 را دارند و قادر به چاپ روزانه 2000 الي 3000 برگ هستند.
تفاوت بين دستگاه كپي هاي معرفي شده در سرعت چاپ آنها در دقيقه و همچنين سال توليد و عرضه آنها به بازار مي باشد.
تعداد كپي در دقيقه براي دستگاه كپي ايستاده شارپ ARM351, MXM350 هركدام 35 برگ در دقيقه و براي دستگاه كپي شارپ MXM450 , ARM 451 هركدام 45 برگ در دقيقه 53 برگ در دقيقه مي باشد.
تفاوت دستگاه كپي شارپ ARM351 , MXM350 در سال توليد ، ظرفيت حافظه و همچنين وضوح اسكن و چاپ آنها مي باشد. به اين صورت كه دستگاه شارپ MXM مدل جديدتري نسبت به ARM مي باشد، همچنين ظرفيت حافظه دستگاه كپي شارپ MXM دو برابر دستگاه شارپ ARM مي باشدو وضوح چاپ و اسكن در دستگاه كپي شارپ MXM 1200 DPI و در دستگاه كپي شارپ ARM 600 DPI است.برای خرید کپی شارپ خود هم با توجه به امکانات آن قیمت در نظر بگیرید.
مواد مصرفي دستگاه كپي هاي شارپ ايستاده با يكديگر مشترك مي باشد. از جمله اين مواد مي توان درام ،بليد، دولوپر و تونر را نام برد. همچنين قيمت اين مواد مصرفي بسيار ارزان و مقرون به صرفه مي باشد.
قيمت درام دستگاه كپي شارپ ايستاده از 50000 تومان به بالا، قيمت تونر دستگاه كپي شارپ ايستاده از 30000 تومان به بالا و قيمت دولوپر اين دستگاه از 60000 تومان به بالا مي باشد
قيمت هاي فوق بسته به برندهاي مختلف متفاوت است قيمت تمام شده هر برگ كپي در دستگاه كپي شارپ ايستاده 5 تومان 50ريال است كه شامل هزينه مواد مصرفي دستگاه كپي به غير از كاغذ و هزينه سرويس و تعميرات دستگاه مي باشد .


تماس با شرکت مهر گستر: آدرس: هفت تیر-ایرانشهر شمالی-بعد از چهاراه آذرشهر-پلاک 216 تلفن تماس : 88831642(021) و 88312160 (021) • mehrgostareiran@yahoo.com